Erbaven cerotti

L1,200

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2315

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ngjitëse me bazë trokserutina (flavonoide që gjenden në shumë bimë, ekstrakt nga lulja e Sophora japonica) ekstraktet e gështenjës së egër, Centella, Rusco dhe Boronicë, të cilët stimulojne qarkullimin e gjakut dhe limfatik të këmbëve duke eleminuar likidet e mbledhura. Praktike, të thjeshta për tu aplikuar dhe mbajnë efektin deri ne 8 orë.

perdorimi

Aplikoni ngjitëset tek fossa Popliteal (pjesa pas gjurit) ose tek kaviljet. Lëreni të veprojë për 6-8 orë dhe pastaj hiqeni me kujdes.

permban

TrokserutinëRuscoEscinaCentellaBoronicë
Gështenjë e egërEukaliptMenteAloe VeraMentol

nuk permban

Ngjyrues artificialë, paraben, parfum.

paketimi

24 cope