Fenugreek 500 mg Veg Capsules

L1,350

Ka stok

In Stock

SKU: 10922

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Bime tradicionale e cila permban proteina, vitamine C, niacin, kalium, dhe diosgenin.

Fenugreek është një nga bimët më të vjetra të përdorura në Greqinë e lashtë dhe Kinë. Fenugreek ka veti te ngjashme me estrogjenin.

perdorimi

2 kapsula, 1-3 herë në ditë.

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Totali Karbohidrateve <1 g <1%*
Fenugreek organik (Trigonella foenum-graecum) (fara) 1 g (1,000 mg) *

perberes te tjere

Celulozë (kapsulë), Acid stearik (origjinë bimore), stearat magnezi dhe silic.

paketimi

100 kapsula