GINKGO BILOBA 120 MG 50 VCAPS

L1,470

Ka stok

In Stock

SKU: 13284

Find in Store

Pershkrimi i produktit

• 24% Ekstrakt i standardizuar
• Me rrenje te Ginsengut Siberian

Gingko Biloba është ekstrakt i standardizuar në min. 24% ginkoflavonglikozide dhe 6% terpen laktone per mireqenjen e trurit. Ekstrakti vjen nga gjethet e pemës së famshme Ginkgo Biloba.

 

Permbajtja

Permbajtja: Sasia per dozim: Sasia % së vlerës ditore
Ekstrakt xhinko (Ginkgo biloba) (gjethe) (50:1 Ekstrakt i standardizuar, min. 24% Ginkgoflavonglikozidet dhe 6% Terpen Laktone) 120 mg
Eleuthero organike (Eleutherococcus senticosus) (Rrënja) 250 mg *

perdorimi

Merrni 1 kapsule ne dite te shoqeruar me ushqim.

paketimi

50 kapsula