GinsengPlus pocket drink

L1,280

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1855

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me bazë ekstraktet e Ginseng, Cola, Guarana dhe Eleuthero të cilët njihen për vetitë e tyre tonike dhe energjizuese, në gjëndje të reduktojnë simptomat e lodhjes fizike dhe të stimulojnë metabolizmin energjitik të organizmit.

Ginseng, Cola e Guaranà veprojnë në rast lodhje fizike dhe mendore. Eleuthero favorizon memorien dhe funksionet conjitive. Përmban kafeinë (15mg/dozë).

Produkt Vegan

perdorimi

1 bustinë në ditë, jo në darkë.

paketimi

16 bustina x 10 ml

permban

Ginseng e.f. 900 mg Ginseng e.f. 900 mg
Guarana e.s. tit. 10% 80 mg
Cola e.s. tit. 10% 70 mg
Eleuthero e.s. tit. 5% 10 mg Eleuthero e.s. tit. 5% 10 mg

nuk permban

Ngjyrues artificial, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.