Lemon Oil

L1,100

Ka stok

In Stock

SKU: 10819

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaj esencial limoni (Citrus Limon) 100% i paster.

specifikime

Aromë: e frekët, lëkure limoni

Vetitë: frekuese, gjallëruese, rivitalizuese

Metoda e Përpunimit: I presuar në të ftohtë nga lëkura e freskët e limonit.

perdorimi

Për aromaterapi. Për cdo përdorim tjetër hollojeni me parë me një vaj bazë si vaj jojoba, vaj nga farat e rrushit, vaj ulliri ose vaj bajame.

*Shto nga 1 pikë vaj lime dhe vaj qitro, 2 pika vaj limoni dhe 6 pika vaj mandarine në një diffuser dhe shijo vetitë e këtij kombinimi.

paketimi

30 ml