MAMMA PIU DECOTTOPIA

L3,100

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10941

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Qumeshti I gjirit e ushqen beben tuaj me nje miks vlerash ushqimore optimale, te cilat ndihmojne ne mireqenien e femijes suaj. Ne rast te nje prodhimi te ulet te qumeshtit te gjirit MAMMA PIU DECOTTOPIA ju vjen ne ndihme.

Fale bimeve medicilale qe permban rrit prodhin e qumeshtit ne menyre natyrale. Goat’s rue (ballebreshta) – rrit sekretimin e qumeshtit ne menyre natyrale, pa ndikuar ne shijen e qumeshtit.  Anasoni dhe koperi ndihmojne ne proceset digjestive te femijes.  Kamomili rregullon levizjen gastrointestinale dhe eleminon gazrat e bebes.

 

PERDORIMI

50 ml MAMMA PIU DECOTTOPIA tretet ne 1,5 liter uje dhe konsumohet gjate dites.

PERMBAN

Star Anise (Anason), Chamomile (Kamomil), Cumin (Qimnoni), Galega, Fenugreek, Fennel (Kopra e Embel), Verbena (Shporizi), Licorice, Hops (Sumbullarja), Nettle (Hither).

paketimi

500 ml