MORINGA 400MG ORGANIC 90 VCAPS

L2,300

S’ka stok

Out of stock

SKU: 14103

Find in Store

Pershkrimi i produktit

– Prodhuar me Moringa Organike
– Mbron nga radikalet e lira

Moringa është studiuar për vetitë e saj shëndetësore, të cilat i atribuohen përbërësve të saj të shumtë bioaktivë natyralë, duke përfshirë acidet fenolike, flavonoidet, izotiocianatet, taninet dhe saponinat.

permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia e % së vlerës ditore:
Moringa organike (Moringa oleifera) (gjethe) 800 mg *

perdorimi

Merrni 2 kapsula në ditë.

paketimi

90 kapsula.