MOUTH TONIC 1 OZ_Trace Herbals

L1,900

Ka stok

In Stock

SKU: 14406

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement bimor e pasur me bimë për të mbështetur shëndetin e mishrave të dhëmbëve dhe shëndetin periodontal.

Formuluar me Myrrh, Goldenseal dhe Propolis.

Ky suplement bimor është i formuluar pa ëmbëlsues artificialë, konservues artificialë, shurup misri, ngjyra apo shije.

Pa Gluten

Mouth Tonic™ ka qenë Formula e Shëndetit Oral nr. 1 në Amerikë që nga viti 2013.

permban

Echinacea Angustifolia (rrënja), rrëshira Myrrh, Goldenseal (rrënja), Propolis, Yerba Mansa (rrënja), Hiri me Gjëmba (lëvorja).

Përbërës të tjerë: Alkool (65-75% në vëllim), ujë i purifikuar, glicerinë vegjetale.

Pa gluten. Pa konservues artificialë, shurup misri, ngjyra apo shije.

perdorimi

Aplikoni pesë pika në një shtupë pambuku dhe më pas aplikojeni në mishrat e dhëmbëve dhe indet dy herë në ditë. Mos e shpëlani. Nëse ndodh ndjesi pickimi, hollojeni me ujë.

paketimi

30 ml.