Noglic

L970

Ka stok

In Stock

SKU: 0928

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes i cili kontrubuon në ruajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak. Është një produkt me bazë Momordica, Gymnema, kanellë, Krom dhe Acid alfa lipoik.

Produkt Vegan

perdorimi

1 tabletë e shoqëruar me shumë ujë, 15 minuta para dy vakteve kryesore.

paketimi

30 tableta x 750 mg

permban

Momordica charantia e.s. tit. 3% 300 mg
Gymnema e.s. tit. 25% 300 mg
Kanellë e.s. 4/1 250 mg
Krom 200 mcg

nuk permban

Ngjyrues artificial, gluten, laktozë, sheqer.