NS ROYAL CAVIAR EXTRA-LIFTING FACE CREAM-0369E

L3,150

Ka stok

In Stock

SKU: 12972

Pershkrimi i produktit

Krem fytyre me efekt antirrudhë, i përshtatshëm për moshat mbi 40 vjec. Hidraton, rigjeneron dhe tonifikon lëkurën.

Havjari i zi është i pasur me proteina, amonoacide dhe vitamina që janë tepër të rëndësishme për lëkurën tonë.

Kompleksi i vecantë MoistUp e hidraton lëkurën dhe permireson ekuilibrin e permbajtjes se ujit. RIGJENERON dhe tonifikon lëkurën.

Kompleksi Omega-6 ushqen lëkurën, largon elementet toksike dhe e mbron lëkurën, dhe i bën me pak të depërtueshme muret e qelizave të lëkurës, SHTON ELASTICITETIN e tyre, formëson dhe skalit konture të QENDRUESHME të fytyrës dhe mjekrës.

Kompleksi deperton në thellësi të lëkurës dhe RIGJENERON indet e lëkurës, përmirëson ekuilibrin e lipideve në qelizë dhe siguron EFEKT RIPERTERITES dhe antioksidant për një afat të gjatë.

Pantenoli-D tendos poret, RIPARON lëkurën dhe përmirëson metabolizmin e qelizave.

permban

Ekstrakte të havjarit të zi, omega-6, D-pantenol, etc.

perdorimi

Në mëngjes dhe në mbrëmje vendosni një sasi të vogël kremi në lekurën e pastër të fytyrës.

paketimi

50 ml