NS ROYAL CAVIAR REVITALIZING FACE SERUM-0383E

L3,100

Ka stok

In Stock

SKU: 12974

Pershkrimi i produktit

Serum rigjenerues për fytyrën. I përshtatshëm për moshat mbi 40 vjec.

Havjari i zi është i pasur me proteina, amonoacide dhe vitamina që janë tepër të rëndësishme për lëkurën.
Acidi Hialuronik hidraton në mënyrë efikase dhe ruan hidratimin e lëkurës në brendësi. Acidi hialuronik me bazë molekulare të lartë formon një shtresë mbrojtëse në sipërfaqe të lëkurës dhe siguron një efekt lifting.

Pantenoli-D tendos poret, rigjeneron lëkurën dhe pëmirëson metabolizmin e qelizave.

Eshtë një produkt tërësisht natyror.

Bima organike Languort [Lat. Pulmonaria officinalis] rinon, zbut lëkurën dhe ka cilesi anti-inflamatore dhe antiseptike.
Gjethet e cajit të gjelbër organik janë atioksidantë të fuqishëm. Ato forcojnë mbrojtjen natyrore të lëkurës dhe largojnë radikalet e lira, enët e ngurta të gjakut dhe janë të pasura me vitamina C dhe E.
Myshku organik i Islandes ka cilesi antioksidante dhe anti-inflamatore dhe tonifikon lëkurën.

Në formulën e produktit nuk ka asnjë përbërës kimik të dëmshëm.

permban

Ekstrakte te havjarit i zi, pantenoli-D, acid hialuronik, etc.

perdorimi

Në mëngjes dhe në mbrëmje vendosni një sasi të vogël kremi në lëkurën e fytyrës.

paketimi

30 ml.