O.SH LIGHT DAILY FACE AVOCADO&ALOE 50ml-40827E

L1,020

Ka stok

In Stock

SKU: 12934

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem dite për fytyrën me veti ushqyese dhe hidratuese.

Vaji organik i avokados dhe ekstrakti organik i aloes kanë veti hidratuese dhe ushqyese dhe ofrojnë një ndjenjë relaksi të qëndrueshme.

Perdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në lëkurën e pastër dhe të thatë, mos e shpëlani.

paketimi

50 ml.