O.SH RASBERRY & ACAI SHAMPO 280ML-2964

L600

Ka stok

In Stock

SKU: 12269

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Dhurojini flokëve tuaj volum të jashtëzakonshëm dhe aromë të mrekullueshme me linjën e flokëve VIBRANT RASPBERRY & ACAI.

Mjedra organike është e pasur me vitamin C, e cila shkëlqen flokun tuaj dhe e bënë atë lehtësisht të menaxhueshëm.
Acai organik falë përbajtjes së vitaminave A, E dhe B forcon flokun tuaj dhe largon të gjitha papastërtitë duke e lënë flokun tuaj të fortë dhe me volum.

perdorimi

Aplikoni shampon në flokët e derdhur, masazhoni në lëkurë dhe shpëlajeni tërësisht me ujë të ngrohtë të pastër. Përsëriteni përsëri nëse është e nevojshme.

paketimi

280 ml.