ONAILS CUTICARE SOFTENING LIPOGEL

L1,270

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2412

Pershkrimi i produktit

Xhel me veprim zbutes per thonjte dhe kutikulat e duarve dhe kembeve. Rekomandohet per personat qe bejne manikyr dhe pedikyr rregullisht per te parandaluar inflamacionin e kutikulave.

permban

Vaj bajamesh: Pershtatet shume mire edhe me lekurat me te ndjeshme, ka veti shume te forta zbutese dhe ushqyese te lekures.

Gjalpi Shea: Gjalpe vegjetal i cili zbut, hidraton dhe qeteson lekuren.

Vitamina E:  Mbron dhe forcon lekuren permes vetive te saj antioksiduese.

Vaj esencial i rozmarines:  Vaj esencial i perdorur tradicionalisht per efektet e tij bakteriostatike.

perdorimi

Aplikoni produktin ne thonj dhe kutikula te pastruara dhe te thara dhe masazhojini per disa minuta.

paketimi

10 ml