PEEL OFF SPIRULINA 10 X 30 gr

L400

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2354

Pershkrimi i produktit

Maskë “peel off” e pasur me algjinate dhe spirulina. Redukton imperfeksionet dhe irritimet në lëkurë, eleminon yndyrën e tepërt dhe minimizon poret. Stimulon rigjenerimin natyral të lëkurës, mbron lëkurën nga stresi oksidativ dhe e lë lëkurën tuaj të pastër e të hidratuar. E përshtatshme për të gjitha tipet e lëkurës.

perdorimi

Perzieni maskën me 90-100 ml ujë të vakët dhe me pas aplikojeni në fytyrë dhe qafë. Lëreni të veprojë për 15-20 minuta dhe më pas hiqeni atë “peel off”.

paketimi

10×30 gr