CRACKERS ALLE ERBE AROMATICHE 100 g

L1,350

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11770

Pershkrimi i produktit

Krakers të holla dhe krokante me aromë delikate të bimëve aromatike: rigon, trumë, borzilok dhe majdanoz.

SPECIFIKIME

Kur mund ta konsumoni:

– Mund ta konsumoni gjatë fazës stabilizuese dhe në përditshmërinë tuaj.

Sa duhet të konsumoni:

– Gjatë fazës stabilizuese mund të konsumoni 3 krakers ne ditë.

– Në përditshmëri mund të konsumoni deri në 6 krakers në ditë.

Karakteristikat/ Informacione shtesë:

– E pasur me proteina.

– Vegan.

– Përmban sasi të vogël sheqeri.

– Përmban sasi të vogël të yndyrnave.

Miell gruri, proteina bizele, proteina gruri, aromatizues natyral rigoni, kripë, barishte (0.56%): trumzë, borzilok, majdanoz, agjentë fryrës: karbonat natriumi dhe pirofosfat natriumi.

Përbërësit e theksuar mund të shkaktojnë reaksione alergjike në individë të ndjëshëm ose te personat që kanë intolerancë ushqimore.

Mund të përmbajë qumësht, soje, vezë, mustardë, selino, arra, peshk, krustace, molusqe dhe fara susami.

PAKETIMI

1 pako përmban 12 krakers- 100 g

PERMBAN

Vlera mesatare për 24 G (3 krakers.)
Energji KJ 375 Kcal 89
Yndyrna 0.7 g
Yndyrna të saturuara (të ngopura) 0 g
Karbohidrate 13 g
Karbohidrate nga sheqeri 0 g
Fibra 0.6 g
Proteina 7 g
Kripe 0.4 g