BEVANDA AL GUSTO DI PESCA E MANGO 116 g

L2,850

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11771

Pershkrimi i produktit

Pije e ëmbël me shije pjeshke dhe mango që mund të konsumohet në cdo moment të ditës gjatë programit Tisanoreica.

Kur mund ta konsumoni:

– Mund ta konsumoni në cdo moment të ditës gjatë programit Tisanoreica®.

Sa duhet të konsumoni:

1 bustinë në ditë.

Tresni përmbajtjen e bustinës në 150 ml- 200 ml ujë dhe përziejeni derisa të tretet plotësisht. Për një tretje më të mirë rekomandohet të përdorni gotën e posacme.

Karakteristikat/ Informacione shtesë:

– Pa gluten.

– Përmban Tisanoreica® activator

Mund të përmbajë krustace, vezë, peshk, soje, arra, selino. Përmban një burim të fenilalaninës.

permbajtja

V lera mesatare per 100 g
Energji  KJ 1451 Kcal 343
Yndyrna 1,7 g
Yndyrna të saturuara (të ngopura)     0.5 g
Karbohidrate 10 g
Karbohidrate nga sheqeri      4.3 g
Fibra      12 g
Proteina    66 g
Kripë      0.76 g

paketimi

4 bustina (29 g secila) – 116 g