ALLERIN X 15 TB – PHARMACY

L1,050

S’ka stok

Out of stock

SKU: 11167

Find in Store

Pershkrimi i produktit

ALLERIN është produkt i rekomanduar për persona të ndjeshëm ndaj polenit, pluhurit, qimeve të kafshëve, përbërësve ushqimor, produkteve kozmetike dhe detergjenteve. Gjithashtu rekomandohet dhe për personat të cilët kanë mungesë kalciumi ose acidi folik.

Perdorimi

1 tablete ne dite

perberesit

Perberesit Aktivë 1 Tabletë përmban
Ekstrakt i thatë i Perilla frutescens 150 mg (600 mg) *
Kalcium (Calcium carbonate) 300 mg
Acid Folik (Pteroylmonoglutamic acid) 400 µg