Shea Butter Lotion

L1,650

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10838

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ky locion është i formuluar me 10% gjalpë Shea i cili ushqen dhe hidraton lëkurën e tharë deri në thellësi. Fosfolipidet tek soja rikuperojnë hidratimin e humbur dhe përforcojnë veprimin natyral të gjalpit Shea.

perdorimi

Aplikoni locionin sa herë të jetë e nevojshme

paketimi

118 ml