SHINE ON HAIR COLOURING TREATMENT

L1,600

Ka stok

In Stock

SKU: 2686

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Bojë flokësh pa amoniak, pa gluten, pa konservantë, pa resorcinol, e testuar për nikelin, e disponueshme në 23 ngjyra të ndryshme. Kjo bojë jep një ngjyrë më intesitet të lartë, duke u perkujdesur për flokët dhe skalpin.

 

PERMBAN

Proteina të hidrolizuara të orizit: kanë një efekt mbrojtës dhe hidratues tek kutikulat e flokëve.

Fitosterole Brassica campestris: redukton dëmtimin e kutikulave.

Glikol decileni: lehtëson shpëlarjen e bojës.

Cdo paketim përmban:

  • 1 krem për ngjyrosje me një përdorim të vetëm – 50 ml
  • 1 shishe me – 75 ml (peroksid hidrogjeni)
  • 1 balsam ristrukturues – 20 ml
  • 1 Fletë udhezimi
  • 1 palë doreza 1 përdorimshe.

PERDORIMI

Aplikojeni bojën Shine On si cdo bojë tjeter flokësh. Lëreni 30-40 minuta dhe më pas shpëlajeni.