Tea Tree Remedy Balsamo Labbra

L720

Ka stok

In Stock

SKU: 2166

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Balsam për buzët me limon me bazë vaj Tea Tree (përmbajtje e lartë, 38% principe aktive), vaj argani, gjalpë Shea dhe vitamina, që mbron buzët nga faktorët e jashtëm si baktere dhe viruse. Lip balm ka faktor mbrojtës SPF 20, është hipoalergjik dhe dermatologjikisht i testuar.

perdorimi

Aplikojeni tek buzët sa herë të jetë e nevojshme.

paketimi

5 x 7 ml

permbajtja

Vaj Tea Tree

Vaj Argani

Gjalpë Shea

Vitaminë E

Nuk permban: Ngjyrues artificial, konservantë, paraben, SLES, SLS