Vitaforce C Skin Complex

L3,400

Ka stok

In Stock

SKU: 1150

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum revitalizues i pasur me vitamine C dhe acid hialuronik.

SPECIFIKIME

– Stimulohet sinteza e kolagjenit dhe elastines

– Mbron lekuren nga faktoret e jashtem

– Mbush rrudhat dhe parandalon plakjen e parakohshme

– Lekura duket me elastike, me e re dhe vitale

PERDORIMI

Aplikoni ne mengjes dhe ne darke.

PAKETIMI

30 ml

PERBERJA

Vitamin C

Acid hialuronik

NUK PERMBAN

Konservante, parfum dhe gluten.