Le Dieci Erbe Fibra

€8.26
Le Dieci Erbe Fibra është një suplement ushqyes, 100% bimor dhe natyral, i përbërë nga një përzierje e eksktrakteve bimore të bëra pluhur dhe Psiliumi, të cilat favorizojnë funksionet intestinale, tretjen dhe defekimin.
Availability: In stock
SKU: 11513

Përdorimi: 1-2 kapsula të shoqëruara me shumë ujë, në darkë para gjumit.

Përbërësit: Cascara sagrada cort.160 mg

Lëng Aloe ferox 120 mg   

Fruta Finoku 100 mg

Gjethe Sene 80 mg

Rrenje Liquirizia 30 mg

Rrenje Genziana 30 mg

Rrenje Tarassaco 20 mg

Rhamnus alpina20 mg

Rabarbaro rrënjë/rizomë 20 mg

Marrubio sommità 20 mg

Levore nga farat e Psilium 90% fibra 400 mg

Paketimi: 60 kapsula x 650 mg

Nuk përmban: Aroma artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, ëmbëlsues, gluten, laktozë, produkte qumështi, OMG, sheqer. Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci SALUS PLUS DurresSektori Iliria Durres674036703
Product tags
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.