7-KETO 100 mg Veg Capsules

L3,240

Ka stok

In Stock

SKU: 10917

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ndihmon trupin në ruajtjen e një peshe ideale, në bashkëpunim me aktivitet fizik dhe dietë të ekuilibruar.

7-KETO eshte metabolit i DHEA i cili kryen shume procese dhe funksione biologjike nder to dhe termogjenezen. DHEA, 7-Keto-DHEA dhe vlerat metabolitike reduktohen me moshën.

perdorimi

7-KETO 100 mg Veg Capsules

paketimi

30 kapsula

permbajtja

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
7-KETO® (DHEA Acetate-7-one) 100 mg *

perberes te tjere

Miell orizi, celulozë (kapsula), stearat magnezi (origjinë bimore) dhe silicë.