ALOE VERA GEL PURE 100% ORGANIC

L850

Ka stok

In Stock

SKU: 08211

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ajo zbut dhe mbron ne menyre te menjehershme lekuren e thate dhe te demtuar me nje efekt qe zgjat. Formule innovative me alove vera organike dhe ingredient 100 % natyral. Ajo perdoret vecanerisht per te qetesuar skuqjen dhe irritimin e lekures te shkaktuar nga ekspozimi ne djell. Eshte e pershtatsheme per te gjitha llojet e lekures , ne trajten e nje xheli transparent, perthithet lehtesisht nga lekura.

perdorimi

Aplikoni nje sasi te konsiderueshme ne lekure dhe masazhojeni lehtesisht.

paketimi

100 ml.

perberesit

Lëngu i gjetheve të aloe barbadensis,Xanthan gum, pentilen glikol, propanediol,glicerine, acid levulinik, levulinate natriumi, uje.