ANAGEN SHAMPO

L1,400

Ka stok

In Stock

SKU: 0387

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo per floke delikate dhe te holle qe bien lehte. Permireson funksionin e skalpit.

 

PERMBAN

Caj jeshil: Efekt mbrojtes ndaj flokeve.

Vitamine E: Ka veti antioksiduese.

PERDORIMI

Aplikojeni 1- 2 here ne jave ne floke te lagur, masazhojeni butesisht dhe me pas shperlajeni.

PAKETIMI

200 ml