Shampoo Cellule Staminali BIO&VEGAN

L2,070

Ka stok

In Stock

SKU: 0788

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Shampo intensive, organike dhe vegane, e pershtatshme per floke te dobet, te thate dhe te demtuar. Trajtim ideal per renien e flokut. Formula e saj ka efekt rigjenerues ne skalpin e kokes fale prezences se qelizave staminale te molles. E pershtatshme per larje frekuente te flokut. Ideale per meshkuj dhe femra.

E testuar per nikel. Pa SLS. Arome hipoalergjike.

PERMBAN

Ekstrakt Maca – ka nje efekt energjizant ne bulbin e flokut, ristrukturon dhe forcon strukturen e flokut nga rrenja deri tek majat.

Vitamina B5 – zbut flokun dhe rikthen shkelqimin e tij.

PERDRIMI

Aplikoni shampon ne floke te lagur, masazhojeni lehtesisht dhe shperlajeni. Rekomandohet kombinimi me MIGLIO PLUS LOTION me qeliza staminale.

PAKETIMI

200 ml