APPLE CIDER VINEGAR 500 MG GUMMY x 60 CPS Trace Minerals

L3,700

Ka stok

In Stock

SKU: 13889

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Uthulla e mollës është përdorur për shekuj për shkak të përfitimeve të shumta shëndetësore, duke përfshirë bakteret e shëndetshme për shëndetin e zorrëve, menaxhimin e peshës, nivelet e shëndetshme të sheqerit në gjak dhe shëndetin e zemrës.

Pa alergjene, pa gluten.

 

perdorimi

Përtypni 1 kapsule xhelatinoze 1 deri në 3 herë në ditë vetëm ose gjatë vaktit dhe me shumë lëngje. Nëse kjo është hera e parë që merrni uthull molle, filloni me 1 në ditë për të arritur tolerancën

përmbajtja

Përmabajtja: Sasia për dozim: Sasia e % së vlerës ditore:
Kalori 15
Karbohidratet totale 3 g 1%
Sheqernat totale 2 g
Natrium 5 mg <1%
Uthull mole organike 500 mg **

paketimi

60 kapsula.