ARTICHOKE EXTRACT 450MG 90 VCAPS

L2,840

Ka stok

In Stock

SKU: 14104

Find in Store

Pershkrimi i produktit

– Standardizuar në 5% Cynarin
– Promovon funksion vaskular të shëndetshëm
– Pastrues i radikalëve të lirë

Studimet shkencore kanë konfirmuar se Ekstrakti i Angjinares mund të nxisë funksionin e shëndetshëm të tretjes përmes aftësisë së tij për të mbështetur rrjedhjen normale të tëmthit dhe tretjen e yndyrës.

permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia e % së vlerës ditore:
Ekstrakt Angjinarja (Cynara Scolymus) (Gjete) (min. 5% Acid Kafeolikunik si Cynarinë) 450 mg *

perdorimi

Merrni 1 kapsulë, 1-3 herë në ditë sipas nevojës, preferohet me ushqim.

paketimi

90 kapsula.