Argan Oil, Organic

L2,900

Ka stok

In Stock

SKU: 10836

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaji i Arganit është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave falë përmbajtjes së lartë me acide yndyrore. Ky vaj hidraton, ushqen dhe i jep shkëlqim flokëve si dhe ndihmon në zbutjen, hidratimin dhe mbrojtjen e lëkurës. Përthithet shpejt, lehtësisht dhe ndihmon dhe në ruajtjen e balancës së pH.

perdorimi

Aplikojeni në lëkurë dhe tek flokët sipas nevojës.

perberesit

Vaj Argani Organik (Argania Spinosa)

paketimi

59 ml