Coconut Oil (Travel size)

L850

Ka stok

In Stock

SKU: 11267

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Vaji i kokosit është 100% i pastër dhe i presuar në mënyrë mekanike nga fruti i kokosit Cocos Nucifera. I pasur me yndyrna të ngopura ky vaj hidraton zbut dhe rigjeneron lëkurën dhe flokët.

 

PERBERESIT

Vaj nga fruti i kokosit (Cocos Nucifera)

PAKETIMI

89 ml