9336 Arm And Shoulder Immobilizer (Suport krahu)

L2,490

Ka stok

In Stock

SKU: 10456

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Imobilizues per krahun dhe shpatullen. Siguron mbeshtetje dhe pengon levizjet e krahut.

 

indikimet

  • Mbeshtet dhe pengon levizjet e krahut pas traumave te vogla
  • Ne te gjitha rastet kur eshte e nevojshme suportimi dhe minimizimi i levizjes se krahut.
  • Pas operacionit.

karakteristikat

  • Perbehet nga nje material qe nuk pengon ajrosjen.
  • Rrip mbeshtetes ne qafe,
    i mbushur me material sfungjeror per te garantuar komoditet.
  • E disponueshme ne tre masa.
  • Ngjyra e zeze.