ASHWAGANDHA 300 MG D3 1000UI GUMMY x 60 CPS Trace Minerals

L3,700

Ka stok

In Stock

SKU: 13890

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ashwagandha ndihmon në mbështetjen e përgjigjes së trupit ndaj streseve të shumta të jetës, si dhe në mbështetjen e forcës dhe qëndrueshmërisë.

Gjithashtu është treguar se mbështet kujtesën, një humor të mirë, gjumin dhe imunitetin.

Permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia e % së vlerës ditore
Kalori 10
Karbohidrate Totale 3 g 1%
Sheqernat totale 2 g **
Vitaminë D3 25 mcg 1000 IU 125%
Natrium 10 mg <1%
Ashwagandha 300 mg **

perdorimi

Përtypni 2 kapsula xhelatinoze deri në 3 herë në ditë vetëm ose gjatë vaktit te shoqëruar me shumë lëngje.

paketimi

60 kapsula xhelatinoze.