Baby Spray SPF 50 – Viso & Corpo

L2,850

In Stock

SKU: 0012

Pershkrimi i produktit

Aplikimi ne forme spraj, e ben ate mjaft praktik per tu perdorur. Fale pranise se alantoines dhe ekstrakteve organike te aloes dhe marigold (lule kadifes) ky krem zbut, hidraton dhe ushqen lekuren, ndersa prania e ekstrakteve te kamomilit dhe mullages ndihmojne ne qetesimin e lekures. Perthithet lehtesisht nga lekura duke lene nje arome te mrekullueshme monoi.

I testuar per Nikelin. Me arome hipoalergjike. Rezistent ndaj ujit.

Perdorimi

Tundeni para perdorimit. Aplikoni kremin ne lekure dhe masazhojeni ate 20 minuta para se te ekspozoheni ne diell. Riaplikojeni serisht cdo 2 ore, ose sa here qe dilni nga uji.

Paketimi

100 ml