Brilliance Shine Elixir

L2,500

Ka stok

In Stock

SKU: 12218

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ampula me koncentrim të lartë me efekt të menjëhershëm antirrudhe.

perdorimi

Derdhni të gjithë përmbajtjen në pëllëmbën e dorës. Më pas shpërndajeni në mënyrë të barabartë në fytyrë dhe qafë.

perberesit

• Ekstrakti i pemës së mëndafshit persian: (Albzia Julirissin) ndihmon në luftimin e shenjave të lodhjes në lëkurë.
• Matrixyl™ Synthe’6™ (palmitoyl tripeptide-38): Përbërës aktiv kundër rrudhave shumë efektiv; zbut linjat dhe rrudhat.
• Acidi hialuronik me zinxhir të gjatë: Kujdeset për lëkurën, hidraton dhe e zbut ate.

paketimi

7 ampula* 2 ml.