Maschera Esfoliante

L2,050

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0735

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maske eksfoliuese per fytyren.

PERMBAN

Xhinxher, vaj te farave te rrushit, vaj bajame, vitamin C dhe E – efekt antioksidant, antirrudhe dhe hidratues.

PERDORIMI

Aplikohet 1-2 here ne jave ne fytyre dhe dekolte me masazh te lehte. Lihet te veproje per 5 minuta dhe shperlahet.

PAKETIMI

100 ml