Cat’s Claw Extract Veg Capsules

L3,400

Ka stok

In Stock

SKU: 12336

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suport për sistemin imunitar, ekstrakt i standartizuar.

Cat’s Claw Extract ka lëvoren me cilësinë më të lartë të Uncaria tomentosa, një zbulim bimor nga pyjet e Perusë. I quajtur ndryshe uña de gato, është përdorur për qindra vjet nga indianët vendas Ashanica.

perdorimi

1 kapsulë 1 ose 2 herë në ditë, mundësisht me ushqim.

paketimi

120 kapsula

perberesit

Ekstrakt (Uncaria tomentosa) (min. 0,9% Alkaloide totale të oksindolit) 334 mg

Përbërës të tjerë: Hipromelozë (kapsulë celuloze), Celulozë mikrokristaline, Stearat magnezi (origjinë bimore) dhe Acid stearik (origjinë bimore).