COLLAGEN JELLY BEAUTY COMLEX x 10 Sticks

L2,650

S’ka stok

Out of stock

SKU: 13709

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Pelte kolagjeni e cila promovon lëkurë të shëndetshme dhe rrezatuese, redukton linjat e imëta dhe rrudhat brenda 4 javësh. E vërtetuar klinikisht se zvogëlon linjat e holla dhe rrudhat. Me kolagjen VERISOL® dhe përbërës të tjerë të pastër.

Shije e shkëlqyer: Kumbulla e ëmbël, Portokallit të ëmbel.

Permban

Përmbajtja Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore:
Kalorite 40
Karbohidratet totale 3 g 1 %
Sheqernat totale 2 g *
Proteina 3 g
Natriumi 15 mg <1%
Kolagjeni i hidrolizuar (Gjedhi) (pa BSE) 2,5 g *

perdorimi

Merrni një pelte çdo ditë. Përtypni mirë përpara se ta gëlltisni.

paketimi

10 Pelte