Rigenforte Lozione Urto

L3,950

Ka stok

In Stock

SKU: 2609

Find in Store

Pershkrimi i produktit

E pasur me përberës ushqyes, tonifikues dhe forcues për floket dhe rrenjën e tyre. E studiuar për të parandaluar dobësimin ose rënien e përkohshme të flokëve.
Aplikimi i Lozione Urto Rigenforte dhe masazhi kutan bashkëveprojnë për të parandaluar fazën fillestare të dobësimit të flokëve dhe favorizojnë funksionet fiziologjike të lëkurës së kokës.

Nuk i yndyros flokët, nuk i rëndon dhe thahen shpejt; i përshtatshëm edhe për një skalp të ndjeshëm.

I testuar klinikisht.

Nuk përmban: ngjyra, parabene, silikone.

perdorimi

Rekomandohet aplikimi i përditshëm i 1 ampulë. Ndiqni një trajtim për 12 javë, duke alternuar me një trajtim mbajtës me 1 ose 2 ampula në javë.Aplikoni produktin tek skalpi dhe masazhojeni me krëhër gjatë gjithë gjatësisë së flokut, pastaj me majat e gishtave vazhdoni masazhin tek skalpi, derisa locioni të përthithet plotësisht. Mos e shpërlani. Produkti i lë flokët të pastër dhe me aromë të mirë. Falë paketimit praktik, produkti mund të shpërndahet në mënyre uniforme, ose të përdorni më shumë aty ku keni nevojë.

 

permban

Alkool i denatyruar, Metionine, Biotin, Tetrasodium disuccinoil cistine, Ekstrakt lulesh Trifolium pratense, Pantenol, Kultura e gjetheve te Rubus idaeus, Acetil tetrapeptid-3, Mentol.

Përberës të tjerë: Uj, butilen glikol, parfum, glicerinë, dekstran.

nuk permban

Parabene, parfum, SLS, SLES

paketimi

12 flakon x 10 ml