COLLAGEN PEPTIDES POWDER 8 OZ

L3,400

Ka stok

In Stock

SKU: 12497

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Promovon lëkurë të shëndetshme. Peptidet e kolagjenit nga llojet 1 dhe 3 të kolagjenit të gjedhit janë të njohur për rolin e tyre në shëndetin e kockave, kyçeve dhe lëkurës. Si proteina më e bollshme tek gjitarët, kolagjeni përbën rreth 30% të proteinave të trupit. Studimet tregojnë se kolagjeni i hidrolizuar suporton shendetin e kockave dhe nyjeve, si dhe hidratimin e lëkurës.
E testuar klinikisht

perdorimi

Përzieni 2 lugë gjelle çdo ditë në ujë, lëng ose pijen tuaj të preferuar. Ruani në një vend të freskët dhe të thatë pas hapjes.

paralajmerime

Vetëm për të rriturit.

Konsultohuni me mjekun nëse jeni shtatzënë/në gji, nëse merrni ilaçe ose keni një gjendje mjekësore.

Mbajeni larg fëmijëve.

Permbajtja

Permbajtja:    Sasia per dozim:
Kalori 40
Proteina    10 gr
Kolagjeni i hidrolizuar (Gjedhi) (pa BSE)  10 gr

paketimi

227 gr