Completely Kissable Vanilla Lip Balm

L300

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10145

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Labelo organike dhe pa gluten e cila zbut dhe hidraton buzet fale perberjes me vaj luledielli, dyll blete, vitamine E.

PERBERESIT

Vaj luledielli(Helianthus Annuus)*dyll blete (Cera Alba)*, vaj ulliri ekstra i virgjër(Olea Europaea)*,shije vanilje *,vaj nga farat e kërpit(Cannabis Sativa)*,vitaminë E tokoferol nga soja. E certifikuar organike.