Crema Liposomia Azione Urto BIO&VEGAN

L4,010

Ka stok

In Stock

SKU: 0667

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem antirrudhe dhe rigjenerues. I pershtatshem per lekurat me rrudha te theksuara.

Bio. Vegan. E testuar per Nikelin.

PERMBAN

Liposome te sojes – arrijne te depertojne deri ne shtresat me te thelle te lekures, duke ushtruar nje efekt te fuqishem antioksidant dhe antirrudhe.

Acid hialuronik me tre pesha te ndryshme molekulare – hidraton lekuren deri ne shtresat me te thella.

Vaj argani – efekt te fuqishem ushqyes dhe antirrudh.

Vaj jojoba – rigjeneron qelizat e lekures.

PERDORIMI

Aplikoni kremin 2 ose me shume here ne dite, per se paku tre muaj. Ideal per tu perdorur si nje krem rigjenerues gjate nates.

PAKETIMI

50 ml