COPPER GLYCINATE 3 MG

L1,820

Ka stok

In Stock

SKU: 13468

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Bakri suporton shëndetin e kockave, shëndetin kardiovaskular, metabolizmin e lipideve, shëndetin neurologjik, shëndetin e lëkurës dhe mbrojtjen nga radikalet e lira.

• Suporton prodhimin e indit lidhës dhe formimin e qelizave të kuqe të gjakut.
• Me përzierje frutash dhe perimesh

 

permbajtja

Permbajtja: Sasia per dozim: Sasia % se vleres ditore:
Bakër (elementar) (nga 30 mg bisglycinat bakri), 3 mg 333 %
Bakër (elementar) (nga 30 mg bisglycinat bakri), përzierje organike frutash dhe perimesh (përzierje organike e lulelakrës, spinaqit, karrotës, panxharit, domates, boronicës, qershisë, mjedrës, luleshtrydhes). 50 mg *

perdorimi

Merrni 1 tabletë në ditë me ushqim.

paketimi

120 Tableta