DEFENCE BODY MOISTURISING LOTION 24h

L1,500

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10773

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Spraj trupi, 24 ore hidratim. Teknologjia e vecante e shperndarjes e ben ate shume te volitshem dhe te shpejte per t’u aplikuar (sistemi i shperndarjes 360).

Ky spray jep hidratim te thelle ne lekuren e trupit, qe zgjat deri ne 24 ore. I pershtatshem per tu perdorur ne cdo sezon te vitit. Ka nje teksture te mendafshte, perthithet menjehere dhe I dhuron trupit tuaj nje arome delikate floreale si dhe nje ndjesi te kendshme freskie dhe mireqenieje.

permban

Gjalpe Shea: Me veti hidratuese dhe zbutese.

Glicerine: E marre nga  perimet, hidraton shpejt lekuren.

Emulsionues aktiv bazuar ne dyll natyral (dylli jojoba, dylli i bletes): I projektuar per ti ofruar hidratim lekures ne te gjitha kushtet e motit dhe lageshtise.

Niseshte nga Tapioka: I jep locionit nje teksture te lemuar.

perdorimi

Aplikojeni ne te gjithe trupin duke sperkatur nga nje distance prej 5-10 cm larg nga lekura ne nje levizje te vetme te vazhdueshme. Nese pajisja do te bllokohet, zhyteni ne uje te vaket.

paketimi

200 ml