Defence color Eyelumiere Highlighting Eyeshadow

L1,600

Ka stok

In Stock

SKU: 11117

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Highlighter për zonën e syve. Ju dhuron syve një pamje të shkëlqyer dhe të sofistikuar. I përshtatshëm dhe për lëkura të ndjeshme dhe personat që përdorin lente kontakti.

permban


Kombinim të mikës natyrale dhe sintetike - Për një efekt ultra shekëlqyes.

Perdorimi

Aplikojeni direkt në qepallë dhe shperhapeni me gishta per te krijuar shkelqimin e deshiruar.

paketimi

3.2 ml