Micellar skin tonic

L2,400

Ka stok

In Stock

SKU: 10227

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Tonik pa alkool me teknologji inovative micelare, i cili heq gjurmet e make-up-it dhe lekura ngelet e hidratuar dhe e rigjeneruar.

perdorimi

Aplikoni Micellar Skin Tonik ne mengjes dhe ne mbremje me tampon pambuku pas pastrimit me Multi Action Cleansing Balm

paketimi

200 ml

permban

Izomerat Sakaridi

Acidi Hialuronik

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.