DEFENCE HYDRA LIGHT MOISTURISING CREAM

L2,160

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0351

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem hidratues i pershtatshem per lekura sensitive normale dhe mikse.

PERMBAN

Permban:

Shea butter: Gjalp vegjetal i cili zbut dhe hidraton lekuren.

Sakaridi i izomeratit: Vepron si rregullator i fuqishem hidratues, duke ruajtur ujin ne lekure per nje kohe te gjate.

Perberesit hidratues: Sigurojne nje efekt 2 ne 1 qe garanton hidratim te menjehershem te te dyja shtesave te lekures (siperfaqesore dhe te thelle­).

PERDORIMI

Aplikojeni ne fytyre, qafe dhe dekolte ne mengjes dhe mbremje pas pastrimit te lekures.

PAKETIIMI

50 ml