DETOXIFYING GEL MASK WITH ACTIVE CHARCOAL & MINT

L1,600

Ka stok

In Stock

SKU: 10209

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maske peel off me efekt detoksifikues dhe absorbues i mikro-papastertive. I përshtatshëm për lëkurat e yndyrshme, sensitive, të irrituara dhe me imperfeksione në lëkurë. Vaji esencial i mentes ofron relaksim dhe redukton tensionin muskulor në lëkurë.

PERDORIMI

Vendosni NEUTRAL BASE dhe ACTIVE GEL në një tas dhe perzieni për një minutë me një spatul.
Aplikoni maskën me spatulën në lekurë dhe lëreni të veprojë për 10-15 minuta.
Hiqeni maskën “peel off”.

Paketimi

5 x 50 gr