DEPURATIVO ANTARTICO DECOTTOPIA, 500ML

L3,100

S’ka stok

Out of stock

SKU: 10938

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes i pasur me ekstakte ujore te bimeve medicinale.

Ndihmon ne drenimin (nxjerrjen jashte) te lengjeve te teperta nga organizmi.

Ënjtja, shtimi i pajustifikuar ne peshë, ndonjehere dhe tensioni i larte i gjakut  mund të jene shenja te  mbajtjes së tepërt të ujit nga organizmi.

 Diur-Mech përdor përbërësit aktivë të 12 bimëve për të  eliminuar gradualisht lëngjet e teperta te grumbulluara nga trupi.  Asparagus (asparagu) dhe Birch (meshtekna) promovojnë eleminimin e lëngjeve trupore dhe funksionin e traktit urinar. Equisetum (keputje) bejne te mundur rimineralizimin e organizmit.

 Pa alkool, pa sheqer, pa konservues, pa gluten.

indikimet

Rekomandohet  te personat qe kane lengje te teperta ne oranizem, vecanerisht te akumuluara ne gjymtyret e poshtem, cka shkakton enjtje te tyre.

perdorimi

30-60 ml leng hollohet ne 1.5 liter uje dhe konsumohet gjate dites.

permban

Horsetail (keputja), Asparagus (asparag), Birch (meshtekna), Cypress (qiparis), Gramigna, Corn (miser), Dandelion (lulja qumeshtore), Bearberry, Fennel (kopra e embel), Elderberry, Karkadè, Anise (anasoni).