Diffusore Canapa Pepe Nero

L1,950

S’ka stok

Out of stock

SKU: 2866

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Aromatizues per ambientin. I pershtatshem per ne shtepi ose ambiente pune. Kombinimi i kerpit me piperin e zi dhuron nje arome pikante, te rafinuar nga aroma e limonit dhe mjedres. Ideal per ambientet me stil arredimi country.